PiS zjednoczył podkarpacką prawicę

PiS zjednoczył podkarpacką prawicę

PiS zjednoczył podkarpacką prawicę

W Centrum Samorządowym kandydata na prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego podkarpacka prawica połączyła siły i w najbliższych wyborach samorządowych wystartuje z komitetu Prawa i Sprawiedliwości. Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński zapowiedział, że kandydaci tych ugrupowań znajdą się na listach do sejmiku województwa podkarpackiego. Przedstawiciele struktur Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, Polski Razem Gowina oraz Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka poparli na urząd prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego i poprosili swoich wyborców o głosy.

Konferencja 05.10.2014r.Jesteśmy dumni, że informacja o zjednoczeniu, współpracy wielu środowisk prawicowych, patriotycznych jest komunikowana w Stalowej Woli, w mieście, które zrodziło się ze zgody narodowej, ze wspólnej odpowiedzialność za sprawy tej małej, naszej lokalnej, ale też tej dużej ojczyzny. To jasne przesłanie dla prawicowych wyborców – razem będziemy działać dla naszych społeczności. Razem będziemy zmieniać trudną rzeczywistość i poprawiać życie mieszkańców – przekazał na początku Lucjusz Nadbereżny.

– Zjednoczona prawica stała się faktem. Dzisiaj wspólna lista i myślę, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki. Mamy mocne listy w każdym okręgu i w związku z tym na pewno województwo podkarpackie będzie się rozwijać dzięki dobrej koalicji, dzięki dobrym, sprawdzonym samorządowcom, którzy już od wielu, wielu lat już na ziemiach podkarpackich działają, pracują, poświęcają swój czas rodzinny, prywatny, nie tylko 8 godzin. Od wielu lat tych ludzi znamy– mówił Mieczysław Golba, lider Solidarnej Polski.

Konferencja 05.10.2014r.– Prawica Rzeczypospolitej Marka Jurka już od pewnego czasu jest w porozumieniu z PiS. Startowaliśmy razem do Parlamentu Europejskiego, teraz do samorządu. Nasza współpraca układa się wzorowo i dzięki temu możemy skutecznie działać tutaj w zarządzie województwa podkarpackiego. Przed nami nowa perspektywa 2014 – 2020 i duże środki do przekazania samorządom i przedsiębiorcom. Myślę, że zostaną tak rozdysponowane, że województwo będzie się rozwijać – zapowiedział przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej na Podkarpaciu Bogdan Romaniuk.

– My, jako najmłodsza partia na scenie politycznej idziemy w tej koalicji do wyborów samorządowych. Rozmowy koalicyjne były trudne, bo i partner jest duży, wymagający, ale wierzymy, że zwyciężymy w tych wyborach samorządowych i oczywiście prosimy o głosy– powiedział Stanisław Kruczek przewodniczący Polski Razem Gowina.

Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński oficjalnie poparł Lucjusza Nadbrzeżnego, kandydata koalicji na prezydenta.

Konferencja 05.10.2014r.To jedyny poważny kandydat, którego warto popierać. Zachęcamy wszystkich, którzy mają dosyć rządów obecnej władzy w Stalowej Woli do poparcia kandydatów z naszej listy. Chcieliśmy się zwrócić do wszystkich, także i tych, którzy na co dzień nie interesują się polityką, do tych co są rozczarowani obecną władzą samorządową, ale też centralną. Idźcie do wyborów i głosujcie na Lucjusza Nadbereżnego i na wspólnych kandydatów tej wielkiej koalicji prawicowej, która na Podkarpaciu ma wielki plan- unowocześniać nasze województwo, odbudować zaufanie, także do Stalowej Woli i ziem stalowowolskich – zachęcał gorąco marszałek Kuchciński.

Lucjusz Nadbereżny zapowiedział, że dzisiaj zakomunikowana współpraca jest dobrą wiadomością dla województwa podkarpackiego i Stalowej Woli.

Konferencja 05.10.2014r.– Stalowa Wola, jako jeden z najważniejszych obiektów gospodarczych tego regionu, potrzebuje wielu zmian, potrzebuje wsparcia również budżetu państwa, chociażby w sprawie obwodnicy, ale też w kwestii przemysłu zbrojeniowego, aby wszystko to, co w Stalowej Woli stało ku jej podstaw, ku jej początku, ta piękna idea Centralnego Okręgu Przemysłowego, mogła być wspólnie odbudowywana. Ja jestem przekonany, że nasze zwycięstwo w samorządzie jest początkiem wielkich zmian w Polsce– zakończył Nadbereżny.

Author: admin

Comments are disabled.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress