Beata Szydło w Stalowej Woli

Beata Szydło w Stalowej Woli

Beata Szydło w Stalowej Woli

Beata Szydło, poseł i wiceprezes partii Prawo i Sprawiedliwość odwiedziła w sobotę, 8 sierpnia, Stalową Wolę. Spotkanie odbyło się na placu Piłsudskiego, na który mimo upału, przybyło ponad tysiąc osób.

– Stalowa Wola ze swoim silnym charakterem jest w stanie spełnić każde zadanie. Widząc tak wielki tłum w tak gorący dzień, chciałbym się podzielić refleksją nadziei, która jest w Polakach – nadziei, którą w ostatnich miesiącach czuć bardzo mocno. Chciałbym przywołać pamięcią wybory samorządowe. W listopadzie ubiegłego roku, w niedalekiej odległości od placu Piłsudskiego staliśmy w małym namiocie wyborczym, padał wówczas śnieg, ale konsekwentnie spotykaliśmy się i rozmawialiśmy z mieszkańcami, często tłumacząc trudne sprawy, i to dało zwycięstwo Stalowej Woli – zostałem prezydentem, wprowadziliśmy też historycznie największą liczbę radnych do Rady Miejskiej oraz zdobyliśmy Starostwo Powiatowe. Wielka nadzieja, która obudziła się jesienią, miała kontynuację w 2015 roku, kiedy miałem zaszczyt brać udział w konwencji rozpoczynającej kampanię wyborczą dr Andrzeja Dudy na stanowisko prezydenta Polski, wiele osób nie wierzyło w jego zwycięstwo, ale ja czułem nadzieję i tak się stało dzięki Państwu – mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

– Cieszę się, że na spotkanie z panią poseł, wiceprezes partii Prawo i Sprawiedliwość przybyło tak wielu mieszkańców Stalowej Woli i innych miast. Cieszę się bardzo, że jestem częścią tej wielkiej wspólnoty, która dzisiaj wsłucha się w słowa pani prezes i mam przekonanie, że przyszłej premier. Prawo i Sprawiedliwość posiada program, który został stworzony na bazie rozmów z Polakami, które przez ostatnie miesiące i lata politycy PiS odbyli w całej Polsce. Mamy trzy priorytety, o których mówimy od samego początku, jest to obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł oraz wdrożenie prawdziwej polityki prorodzinnej i wypłata 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko – zaznaczył Rafał Weber, przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli.

– Od wielu lat jeżdżę po Polsce, spotykam się z Wami w wielu miejscach, rozmawiamy o ważnych sprawach oraz o tych codziennych. Mówicie Państwo o swoich bolączkach, ale i marzeniach. Wszędzie, gdzie jestem, słychać jedno – dzisiaj władza nie słucha, żyje swoim życiem i zostawiła nas samym sobie. Dzisiaj trzeba bardzo głośno upominać się o to, żeby nie tylko słuchać obywateli, ale też słyszeć, co oni mówią. Podróże po Polsce to z jednej strony rozmowy i słuchanie, ale dzięki podróżom zrodził się program, z którym dzisiaj do Państwa przychodzę – rozpoczęła wystąpienie Beata Szydło.

– Dzisiaj jest stalowa wola w narodzie polskim naprawy polskiego państwa i zmiany, lecz nie zmiany polegającej na roszadach na listach wyborczych, tylko zmiany, która doprowadzi do tego, że to obywatele będą decydować o swoim państwie. Polacy potrzebują pracy, godnej płacy, szacunku i władzy, która jest mądra ich mądrością i która ich słucha. I chcę, żeby dzisiaj z tego miasta – symbolu, bardzo jasno wybrzmiało zdanie „Jestem gotowa wspólnie z Wami podjąć to wielkie wyzwanie naprawy polskiego państwa i mam stalową wolę przeprowadzenia wraz z Wami tej zmiany” – mówiła wiceprezes PiS.

DSC_0001

DSC_0009

DSC_0014

DSC_0026

DSC_0031

DSC_0036

DSC_0040

DSC_0053

DSC_0062

DSC_0066

DSC_0070

S1840006

Author: redaktor

Comments are disabled.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress