O mnie

O mnie

Lucjusz Nadbereżny

O mnie

Prezydent Miasta Stalowej Woli. Szczęśliwy mąż Oli oraz dumny tata Miłosza i Gabrysia.

Lucjusz Nadbereżny ma 32 lata. Przez dwie kadencje był aktywnym radnym miejskim. Pierwszy raz został radnym w wieku 21 lat – stając się wtedy najmłodszym radnym w historii Stalowej Woli. Startując ponownie w 2010 roku zdobył 1268 głosów uzyskując po raz drugi mandat radnego. Uzyskany wynik 1268 głosów okazał się rekordowy w historii wyborów do Rady Miejskiej w Stalowej Woli. W 2014 roku w wyborach na Prezydenta Miasta Stalowej Woli wygrał w pierwszej turze zdobywając 12 005 głosów.
Lucjusz Nadbereżny z wykształcenia jest podwójnym magistrem. Pierwszy tytuł magistra politologii uzyskał na UMCS, a drugi tytuł magistra prawa na KUL. Pomimo młodego wieku posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego.
Przez niespełna rok zarządzał tarnobrzeskim WORD-em wprowadzając tam wiele innowacyjnych i rewolucyjnych zmian. Następnie był dyrektorem jednego z najważniejszych departamentów w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odpowiedzialnym za organizację pracy całej jednostki.
Nadbereżny od siedmiu lat jest w związku małżeńskim z Aleksandrą z wykształcenia mgr położnictwa. Mają dwóch synów: 6 letniego Miłosza oraz 2 letniego Gabriela.

Najbliższe wydarzenia

    There are no upcoming events at this time.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress